Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Auta Niemcy. Mercedes E 280 z 2005 r. za 1000 Eur ! Przebieg 260 tys. Cena ostateczna !!!Spiesz się. Lajkuj, komentuj, zobacz inne nagrania. Pozdrawiam.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

50 komentarzy do „Auta Niemcy. Mercedes E 280 z 2005 r. za 1000 Eur ! Przebieg 260 tys. Cena ostateczna !!!

  1. Zawsze pisali Nygusowi że za drogie te auta w Polsce tańsze to i Nygus znalazł tanie auto przebieg łatwo cofnąć nasi magicy zawieszenie zrobię, polerke i macie maszynerie. Po 2 miechach nikt nie będzie pamiętał jaki stan był faktyczny 😆😆

  2. Mam kompresor zawieszenia do takiego cudeńka, 200zł oddam, z anglika wyrwany, czy sprawny nie wiem, bo meśko w UK na recyklingu był i cały pas przedni był przywieziony,

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!