Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy uda nam się wyciągnąć wszystkie wgniotki z Audi 80 Wąskiego?Specjaliści z firmy Auto Detox podjęli się niemożliwego – wyciągnięcia WSZYSTKICH wgnieceń z Audi 80 Wąskiego. Ile ich było? Czy im się udało? Zapraszamy do oglądania odcinka!

Auto Detox – https://www.instagram.com/autodetoxpl/

Chcesz bezstresowo sprowadzić dobrej jakości samochód z Japonii lub Dubaju?

Skontaktuj się z nami:

info@stradale-classics.pl

tel.: +48 506 777 911

Kompleksowo zajmiemy się poszukiwaniem, zakupem i importem Twojego wymarzonego samochodu prosto pod drzwi Twojego garażu.
Mamy bezpośredni dostęp do systemów aukcyjnych bez zbędnych pośredników, co gwarantuje najwyższą jakość, bezpieczeństwo i najlepszą cenę prowizji.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Czy uda nam się wyciągnąć wszystkie wgniotki z Audi 80 Wąskiego?

  1. Audi 80 ma najlepszą blachę
    Na mnie największe wrażenie robią egzemplarze B3 roczniki od 1986 gdzie rdzy nie ma
    Mechanika prosta ale to że siedzi tam słaby silnik nie oznacza że nie może siedzieć inny nawet v8
    Ludzie najczęściej rezygnują z braku wyposażenia
    Zazwyczaj rynkowe auta to stockowe bez wyposażenia egzemplarze

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!