Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Avia A21 to taki Żuk, tylko lepszy – MotoBiedaAvia jest jak Żuk, nawet historię ma podobną. Tylko jest od niego trochę lepsza.

Keszbek macie tutej: https://mubi.pl/MotoBieda

Avię udostępnił: @Samochody Graczyka https://www.facebook.com/fsoservice

Moje gadżety: https://motobieda.pl/kategorie/

Fanpej: https://www.facebook.com/MotoBieda/
Obrazki: https://www.instagram.com/motobieda
Krótkie rzeczy: https://www.tiktok.com/@motobieda.ofiszial?

Film powstał we współpracy z Mubi.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Avia A21 to taki Żuk, tylko lepszy – MotoBieda

 1. Powiem tak lampy tylnie i prędkościomierz od skody 105 nie szydź brachu kraje po demoludach w 2000roku ile normalny człowiek zarabiał kogo było stać kupić nowego sprintera czy T4 te auta były produkowane tak długo dla Kowalskiego który otwierał swój pierwszy mały biznes. Poczta Polska w 2000 roku jeszcze jeździła żulami i starami dziś się można z tego śmiać. Pozdrawiam

 2. Hej, szukam auta dla siebie może doradzisz albo ktoś z czytających mógłbym doradzić mi. Chciałbym jak najbardziej komfortowe auto z możliwe miękkim zawieszeniem do 40kzł interesują mnie alternatywy takiego C5 z hydro.

 3. "keszbegu"-wtf?
  nie umisz po angielsku? nie używaj.
  cesh- nie ma takiego słowa. beg – błagać.
  chodzi Ci o cash-back. "kasz-bak". widzisz dwie litery "a" – piszesz "e"? dlaczego?

 4. Wszystko fajnie tylko dlaczego tyle h…i k….
  Przypuszczam że autorzy nie znają się na samochodach . Avia miała silnik o mocy 80 km A w rym samym czasie samochód polski Star 200 o masie własnej 4.6 tony miał Max 150 km . Czyli Avia jak na tamte czasy nie miała ich tak mało. Naprawiałem kiedyś samochody i motocykle z byłej Czechosłowacji. Wiem że były wykonane dobrze . Np ciężarówka Liaz były lepsze od polskich konstrukcji , tak samo było z samochodami Skoda . Duży Fiat był w stosunku do nich nieudany . Pozdrawiam .

 5. Szanowny Motobiedo, powiedz czy te tylne lampy nie wygladaja jak ze skody 105? Proszę nie gwiazdorz i odpowiedz mi (mam fejm, byłem tez w Warszawie – nie raz, pare razow nawet nocowałem!).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!