Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Bklacharka po lakierze-zamiennikiCzesto sie zdarza,że klient wybiera zamiennik ze względu na koszty. Czasami też tak jest,że orginał jest niedostępny. Na co uważać w przypadku nieorginalnych części?

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Bklacharka po lakierze-zamienniki

  1. Akurat dwa błotniki już polakierowane do mnie jadą do Audi A6 C5 poliftowa i nie wiem czego się spodziewać bo to zamienniki firmy Fendcor niby cena dosyć wysoka takiego jednego błotnika ale patrzyłam w internecie to za bardzo nie ma o nich informacji, w opiniach jedni klienci zadowoleni inni że ciężko dopasować a i tak są duże szpary i zle pozaginane rogi obym nie żałowała bo będe je codziennie przez parę lat oglądać.

  2. Kupiłem błotniki do Golfa mk5 właśnie z ASO żeby nie pierdolić się ze spasowaniem, no ale niestety i tak średnio to leży i też trzeba otwory rozwiercać, już nie mówię że jeden był przełamany i musiała iść szpachla…

  3. Przede wszystkim jest moda na zakup w kolorze na alledrogo , pomijam jakość malowania ale klient ostatecznie i tak trafia do nas bo nie jest w stanie spasować . A co do lakierowania zamiennika ja sprawdzam nitrem jak nie zmywa się to coś czym jest zapodkladowany to ścierka epoxyd m/m akryl w mokro i lakier.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!