Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Blokada antywłamaniowa drzwi samochodu ciężarowego Volvo FH.Blokada antywłamaniowa drzwi samochodu ciężarowego.
Jak wygląda, co to jest? Temat poruszany często wśród młodych kierowców w transporcie międzynarodowym i nie tylko. Mały gadżet który pomoże skutecznie ochronić w sytuacji próby włamania lub wpuszczenia gazu do kabiny i usiłowaniem dokonania kradzieży.
Szerokości, przyczepności oraz tyle samo powrotów co wyjazdów…

Strona: http://truckeronroad.com/
Mapa kradzieży i napadów na kierowców w Europie: http://truckeronroad.com/mapa-kradziezy-i-napadow-na-kierowcow-w-europie/
Facebook: https://web.facebook.com/truckeronroa
Facebook Grupa Kierowcy Cystern: https://www.facebook.com/groups/kiero
Instagram: https://www.instagram.com/truckeronro

Muzyka: Elektronomia & Alex Skrindo – Ascension https://www.youtube.com/watch?v=9cXtsWVTA20

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Blokada antywłamaniowa drzwi samochodu ciężarowego Volvo FH.

  1. Ogólnie sprzęt daje rade aby zablokować drzwi dziś robiłem to poraz pierwszy i omalo nie przyjebałem sobie palców jeździłem kiedyś daf i one te nowsze mają wszystkie blokady a volvo taka znana marka niema tylko że teraz volvo to robią chińczycy niestety

  2. Mam pytanie Jak jest transport międzynarodowy na przykład z Niemiec do Francji i po tym przejeździe w ciągu siedmiu dni można wykonać trzy kabotaże albo jeden przewoź kabotaży ciągu trzech dni od wjazdu bez ładunku na terytorium państwa członkowskiego według przepisów UE większość firm to przestrzega czy ma to gdzieś i podpisujesz świstek, że przestrzegasz ustawy Loi Macron w Francji ?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!