Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Montaż miski olejowej cz. 2hejka. W tym odcinku przyklejamy oraz przykręcamy miskę olejową. Dowiesz się w jaki sposób stosować i nakładać masę uszczelniającą, co trzeba koniecznie zrobić ze smokiem oleju, jeżeli będziesz go miał na wierzchu.
Zapraszam do oglądania.
pozdrawiamy
Piotrek i Wojtek M.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Montaż miski olejowej cz. 2

  1. Siema jestem nowy od kapitana przyczepy przywędrowałem i nie rozumiem jednej rzeczy dlaczego tak za pszeproszeniem zajebisty duet jest tak mało popularny przecież to jest świetne co wy robicie pozdrowienia💪💪💪💪

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!