Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW e36 M54b30 Pałowanko i pomiary Brzmi RASOWO!W dzisiejszym filmie sprawdzamy jak brzmi nowy wydech oraz przy okazji troszkę pałujemy furkę i sprawdzamy czasy.

Link do zbiórki dla domów dziecka: https://pomagam.pl/nadomdziecka-6nhr4c

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „BMW e36 M54b30 Pałowanko i pomiary Brzmi RASOWO!

  1. Gosc w m54b30 po portingu, remoncie itp z kolektorem dolotowym M50B25 + stozek i przepustnica wieksza, wydech podobnie jak u Ciebie, walki seria wykrecil 282 konie wiec wiesz 😀 ewidentnie doprezenie przyczynilo sie do " STOP mocy " 😀

  2. Super film kolego 😁 czekałem na film z torówką ❤️ mógłbyś podać przybliżony koszt budowy tej E36 ? Podejrzewam, że i tak bez worka pieniędzy ciężko zbudować jakąkolwiek torówkę…a z tym workiem pieniędzy ciężko

  3. 35:50 Na oponach kierunkowych DOT widzisz tylko z jednej strony samochodu, a na oponach asymetrycznych zawsze na outside, wiec sugeruje popatrzyć z drugiej strony pojazdu. Super projekt BMW dobrze podaje moc. Powodzenia.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!