Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

BMW E60 545i N62B44 333KM Prezentacja auta na sprzedażSamochód na sprzedaż. Link:
https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-5-e60-545i-zobacz-wideo-komforty-active-steering-dynamic-d-po-serwisie-ID6DFOV0.html?isPreview=1

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „BMW E60 545i N62B44 333KM Prezentacja auta na sprzedaż

  1. Jak to u handlarza, bida w zbiorniku, bo to juz 50 ziko dolozone.. A dywaniki papierowe za 20 pln(nikomu nie potrzebne) . Niestety potem pompka do wymiany 🙈🙊🙉 szkoda, bo to zly tok myslenia

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!