Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[BMW E90] Wymiana podnośnika od szybyWitamy, dzisiaj pokażemy wam jak wymienić podnośnik od szyby w BMW E90. Jeśli się wam spodoba to zostawcie łapkę w górę, subskrybcje i komentarz 🙂

(Z góry przepraszamy za wiatr w tle, głośne oddychanie i inne przeróżne błędy. Jest to nasz pierwszy film, w każdym kolejnym będziemy starać się eliminować takie wpadki!)

Instagram: www.instagram.com/automotive_tv_pl
Facebook: www.facebook.com/Automotive.PL.TV

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „[BMW E90] Wymiana podnośnika od szyby

  1. Dzięki za instruktaż DIY krok po kroku zrobiłem jak pokazaliście u siebie w e90 i wszystko hula i buczy ( z małym wyjątkiem nie kupowałem całego zestawu tylko linki ze ślizgiem i kółeczkiem )
    Pozdrowienia ✌️😎

  2. Przerabiałem ostatnio ten sam problem. Oczywiście film bym sporą pomocą.
    Kupiłem zestaw naprawczy za 32zl z allegro (linki+slizg+rolka) nie trzba kupować kompletnego podnośnika.
    Naprawa wychodzi trochę taniej 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!