Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Czy się opłacało!? OPEL CORSA D 2012rOPEL CORSA D 2012r
1.4 16v + LPG
105 tyś km
5 door
AUTO BYŁO PO DACHOWANIU.
CZY SIĘ OPŁACIŁO JE NAPRAWIAĆ???
ODPOWIEDŹ W FILMIE

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Czy się opłacało!? OPEL CORSA D 2012r

  1. A klej Teroson na łączeniu poszyć Świder zostawił czy zrobił jakoś jeszcze inaczej? Jeśli klej został, to czy nie ma po nim tzw. "wsechow"? Czy pewniejsze jest cynowanie łączeń, aby nie "siadało"?

  2. Co do opłacalności przy tej corsie dla zwykłego Kowalskiego by jej nie było, nie opłacałoby się. Tutaj auto lakiernika, także kilka tys za lakierowanie mu odchodzi plus blacharka zrobiona przez ciebie za te 800zl też jest raczej w cenie dla kumpla(nawet biorąc pod uwagę lakierowanie Peugeota dla ciebie to normalnie podejrzewam że byłoby sporo więcej za blacharke w warsztacie). Temat fajny dla was do dalszej sprzedaży, bo sami ogarnięcie blacharke, lakierowanie i zostaje wam kilka tysięcy zarobku przy sprzedaży. Przy droższych autach wszystko zależy od ceny dla zwykłego Kowalskiego.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!