Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dlaczego ZACIERAJĄ się SILNIKI BMW V8 i V10? PIOTR ODPOWIADA!

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Kontynuujemy wizytę w warsztacie Piotra Dziedzica, w którym odnawia serduszka supersamochodów – głównie BMW serii M oraz Porsche. Część I w linku:
🎥👉https://youtu.be/JofX8IYmRNY
Tym razem podpatrujemy sam warsztat pracy specjalisty.

Pacjentami są silniki S65 z BMW M3 (V8) oraz S85 z BMW M5 (V10).

Piotr opowiedział nam o przygotowaniu silników do naprawy – czyszczeniu wstępnym, szkiełkowaniu, myciu zasadniczym składowych silnika. Przybliżył też procedurę pomiarów twardości poszczególnych części jednostki – zobaczcie jaka jest różnica w wartościach dla części wyjętych wprost z silnika a np. poddanych azotowaniu, o którym mówiliśmy przy pierwszym spotkaniu ze specjalistą.

Przy włączonej kamerze Piotr wykonał pomiar zużycia elementów uszkodzonego silnika, który akurat trafił na jego warsztat. Dowiemy się… i posłuchamy (!) jak bardzo potrafią się zużywać wały korbowe. Będzie o szlifie wałów, mocach silników, stopniach sprężania, wpadaniu zaworów na tłoki, suchych vanosach a także samych różnicach między silnikami V8 i V10 w BMW – w tym temacie Piotr czuje się jak ryba w wodzie!

Gospodarz odcinka zdradzi też jak pracuje na co dzień. Wyjaśni czy klient… może patrzyć mu na ręce! Zdradzi też historię swoich realizacji, reklamacji, a przede wszystkim – „co” i „jak” można zepsuć podczas montażu i pierwszego uruchomienia wyremontowanego silnika. Taka ilość oleju w jednostce – niby oczywista rzecz, a proszę…

Dobrego seansu!

#copart #iaai #porsche #bmw #m #ngine #repair #s65 #s85 #v6 #v8 #fix #coldstart #autazusa #autodiscover

————
🚘 Chcesz kupić auto z USA? 🚘
📱 Dzwoń: 509-420-000
💻 Napisz: autazusa@autodiscover.pl
🌐 WWW: https://autodiscover.pl/
📲 INSTAGRAM Autodiscover: https://www.instagram.com/autodiscove
📲 INSTAGRAM Adama: https://www.instagram.com/adam_global
📲 TIKTOK Autodiscover: https://www.tiktok.com/@autodiscoverusa?
🤝 Współpraca: biuro@autodiscover.pl
👍🏻 Subskrybuj kanał: https://goo.gl/2p2ofj
————

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

24 komentarze do „Dlaczego ZACIERAJĄ się SILNIKI BMW V8 i V10? PIOTR ODPOWIADA!

 1. Jak zawsze zapraszamy do polubienia filmu, udostępniania, wyrażania opinii oraz na naszego Facebooka, tam wszystkie ostatnie zakupy i licytacje:

  👉 https://www.facebook.com/AutoDiscoverUSA/

  2️⃣ Odwiedź naszego INSTAGRAMA, by sprawdzić co się u nas dzieje na co dzień:

  👉 https://www.instagram.com/autodiscoverusa/

  3️⃣ Zapraszamy do naszej AutoDiscover’owej grupy na FB:

  👉 https://www.facebook.com/groups/AutoDiscoverUSA

  👉 Chcemy zebrać wszystko to co dotyczy tematu importu aut z USA, czyli licytacje/okazje/porady/przeróbki oraz weryfikacje VIN w jednym miejscu. Jeśli nie macie czasu importować auta tylko szukacie czegoś na miejscu to pomożemy sprawdzić czy auto wyglądało tak jak twierdzi sprzedawca.

 2. Panie Piotrze niech pan się wypowie dlaczego w jednym miejscu tylko, wszystkie górne panewki mają ubytek materiału i nie widać typowego zatarcia a dolne są o.k.
  Pomijam rysy wzdłużne.
  Taki widok panewek tylko BMW?
  Z góry Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

 3. Lubię V8 nawet bardzo ale w dieslu i podwójnie zaturbione😁nie zacierają się do banki i mają niuta dwa razy tyle co benzyna. 4,2cdi ,4,2tdi,4,4d i po co benzyna? Do kosiarki i motocykla🤣

 4. Jak składać tak żeby miało to sens robiłem V8 BMW też dokładnie czyste wymyte ale tak większość tak robię silniki ale czasem tego klient nie rozumiem a szef jak mu zagra w głowie

 5. Dokładnie jak składać tak żeby miało to sens składałem V8 BMW też dokładnie czyste wymyte w sumie wszystkie tak silniki składam ale czasem tego nie rozumiem klient a szef to jak mu zagra w głowie

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!