Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Dostępność aut używanych w Polsce | Piotr Jeżak – kierownik Toyota Pewne Auto | TOYOTA TALKToyota Pewne Auto to program odkupu i sprzedaży samochodów używanych wszystkich marek. Jest to oferta dla tych, którzy chcą kupić na rynku wtórnym samochód o znanej historii, bez przykrych niespodzianek. Wszystkie pojazdy są po kompleksowym przeglądzie, z gwarancją i objęte różnymi formami finansowania. W pierwszej połowie 2021 roku z salonów Toyoty wyjechało 14 500 używanych samochodów – o połowę więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. O sukcesie programu i dostępności aut używanych rozmawiają Robert Mularczyk, rzecznik prasowy Toyota Motor Polska i Piotr Jeżak, kierownik programu Toyota Pewne Auto.

Więcej informacji: https://www.toyotanews.eu/pl/informacje-prasowe/2082-sukces-programu-pewne-auto-w-sieci-komisow-toyoty-motor-poland-sprzedaz-sprawdzonych-uzywanych-toyot-wzrosla-o-50


SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ

Facebook:
https://www.facebook.com/ToyotaPolska

Instagram:
https://www.instagram.com/toyota.polska/
https://www.instagram.com/robert.mularczyk/

LinkedIn:
https://www.linkedin.com/company/toyota-motor-poland/

WWW:
https://www.toyota.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Dostępność aut używanych w Polsce | Piotr Jeżak – kierownik Toyota Pewne Auto | TOYOTA TALK

  1. Sam znaczek nie robi jeszcze roboty przy zakupie używanej TOYOTY – kluczowe pozostaje ile jest TOYOTY w TOYOCIE?!
    Moim skromnym zdaniem przy tak bezawaryjnej marce montowanie zamienników to barbarzyństwo, ale wiadomo że „oszczędnych” nie brakuje..

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!