Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Fiat Grande Punto – wymiana filtra przeciwpyłkowego

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689zapraszamy do autoryzowanego serwisu Auto-Hit w Tychach – przy fabryce Fiat

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

16 komentarzy do „Fiat Grande Punto – wymiana filtra przeciwpyłkowego

  1. Natomiast odgrzybianie możecie wykonać w profesjonalnym serwicie fiat 🤣🤣🤣🤣 jebłem. Po śmiesznym serwisie fiata mineły 4mc i jebie stęchlizna po załączeniu klimy w aucie które ma 2 lata. Kupiłem profesjonalny ozonator za 2500 (rownie dobrze sprawdzi się taki za 500 zl o wyfajności min 5g/h ozonu). Sam wymieniam filtr odgrzybiam nie śmieszne 10min jak oni (bąć nie robili tego wcale bo woadomo ozonator ma swoją żywotność) tylko 30 do 40min i przez cały rok mam przyjemny zapaszek świeżości. Po roku czasu znowu wymieniam filtr i robię odgrzynianie ale podejrzewam, że nie musiałbym tego robić kolejny rok.

  2. To je tragédie, taková práce v autorizovaném servisu. Správný postup je takový, že se nejprve demontuje přihrádka před spolujezdcem a nawiew na nogi pasażera. Pak není nutné nový filtr polámat, jako to udělal ten diletant ze značkového servisu 🙁

  3. Kolejny kowal ! Przy wyjmowaniu starego filtra oczywiście bez zabezpieczenia i cały syf na dywaniku jak w banku. Nowy natomiast trzeba wtykać na chama i jak w banku będą boczne przedmuchy i jak w banku część syfu poleci do kabiny.

  4. Może wypadałoby na początku wyjaśni jak zdjąć osłonę? Po drugie, żeby nie męczyć się z wkładaniem filtra wypadałoby zdemontować schowek. Po trzecie, co to znaczy strzałka w kierunku przepływu powietrza? Skąd laik ma to wiedzieć?

  5. To jest właśnie pierdolmento serwisu Fiata. Na zaślepce obudowy filtru ( u góry ) jest takie małe >uszko< z plastiku , zrobione po to chyba po to żeby je nieświadomie ujebać , co świadomie robią w serwisie Fiata. Przy wymianie filtra największym problemem jest żeby przy zdejmowaniu osłony samego filtra nie ujebać tego ucha . Jedź do serwisu i nawet nie będziesz wiedział że największy szpec Fiata ujebał ucho. A później stękaj że nawiew i klima chujowo działa – nie wiedzieć czemu –

  6. W moim GP ta pokrywa nie jest na śrubę tylko na delikatne zatrzaski. Podczas wymiany w "profesjonalnym" serwisie fiata  nygus, który wymieniał urwał zatrzask i zimą przez niedomknięta klapkę wiało na nogi pasażerom.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!