Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Historie motocyklowe: nie dało się go naprawić na froncie – BMW R 75 Sahara. PodcastRozpoczynamy nową serię. Tym razem zapraszamy Was do odsłuchania podcastu, w którym Tobiasz opowiada o motocyklu BMW R 75 Sahara.
Nie masz czasu czytać długich artykułów historycznych? Klikaj play i poznaj historię tego niezwykłego motocykla!

Niebawem więcej niesamowitych historii motocyklowych. W tym cyklu będziemy poruszać zarówno opowieści o zabytkowych sprzętach jak i nowoczesnych konstrukcjach.
Masz pomysł na odcinek? Zostaw info w komentarzu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Historie motocyklowe: nie dało się go naprawić na froncie – BMW R 75 Sahara. Podcast

  1. No Kukieł ale żeś mi teraz zaimponował w tej chwili….
    Dobry lektor. Dobry scenariusz. Dobry podkład muzyczny. Dobra dykcją. Nie nudzi.
    Tylko otwórzcie nowy kanał z podcastami.
    Następny audiobook proponuje SIMSON S51/SR50.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!