Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Ile zaoszczędzę czasu jadąc BUSPASEM po Warszawie o 7:40?Renault Zoe jest już ze mną 8 miesięcy w tym czasie przejechałem autem EV trochę ponad 5 tysięcy kilometrów, a dziś sprawdzam czy dużo czasu uda się zaoszczędzić jadąc buspasem.

Zapisz się na szkolenie do Akademii Moto Doradcy :
– WWW : https://motodoradca.tv/szkolenia/

Zajrzyj do mnie na sociale :
– INSTAGRAM : http://motodoradca.tv/instagram
– FACEBOOK : http://motodoradca.tv/facebook

Subskrybuj kanał :
– MOTO DORADCA : http://motodoradca.tv/subskrybuj

Wszelkie pytania związane z poradami, zakupem auta i eksploatacją proszę kierować w komentarzach pod filmem, lub poprzez stronę : https://motodoradca.tv/zakupauta/

Komercyjne działania : wspolpraca@motodoradca.tv

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Ile zaoszczędzę czasu jadąc BUSPASEM po Warszawie o 7:40?

 1. Myślałem, że synchronicznie będzie jakiś kolega jechać "zwykłym", a taki test to LIPA szczerze mówiąc!

  W żadnym momencie nie odpowiada on na pytanie TYTUŁOWE! Porównywanie do orientacyjnego czasu z google maps, jest warte tyle co… Nie będę dokańczać ;D

 2. Stary oglądam Was z Holandii (tak z Holandii żadne niderlandy) i nawet nie to mnie wk , że macie debilne prawo dla zwierząt, które trzeba brać za mordę na każdym km, tylko, że jak za komuny dostosowujecie sie do tego. Po Polsce jeździ sie nadal kiepsko i na każdej ulicy są po 2 suki. W wielu innych państwach jeździ sie lepiej i policja sie przeszkadza w życiu.

 3. Czyli chwila. Elektrykiem można jeździć po buspasach, ale spalinowym nie? Przecież… co za różnica? Spaliny i tak są w powietrzu… nawet na buspasie… Kto to wymyślił?

 4. Mam pytanie dla zachwyconych elektrykami . Czy jak będzie dużo więcej elektryków to będziemy nadal mieli darmowe ładowania darmowe parkingi i bus pasy . Darmowe ładowanie w przydomowej ładowarce ? A ile kosztowała ładowarka ?

 5. A jak ma się "możliwość" jazdy buspasem do obowiązku zajmowania skrajnego prawego pasa? Czy jadąc elektrykiem masz obowiązek jeżdżenia buspasem, jeśli jest po prawej stronie?

 6. Buspas.. tworzenie pasu, który większość czasu jest pusty.. co zwiększa korki na pozostałych pasach i przeczy konstytucji o równości wobec prawa. Oczywiście konstytucją i tak się każdy poddciera także taka sytuacja ;p
  No tak mordor.. prawda, bo wszyscy pracują w biurach. Waldku, pragnę Cię oświecić, że większość obywateli pracuje w miejscach typu sklepy/magazyny i inne pierdulety, gdzie po prostu potrzeba znacznie więcej ludzi.

 7. Skończy się babci sranie jak zaczną sprzedawać elektryki używane w normalnych pieniądzach. Wtedy ludzie nakupią tego złomu i będą korkować buspasy i wtedy skreślą elektryki z jazdy buspasem i to bedzie koniec.
  7 lat tłustych.

 8. ta sa korki ? w krakowie są ulice gdzie 2,5 km się jedzie od 35 do 45 minut w godzinach od 15 30 do 16 30 …( z rana nie jest lepiej ) a tu widze u Ciebie na google maps ponad 8 km i 21 minut…

 9. Dla mnie to jest poj***ne, żeby elektryki były uprzywilejowane. Chcesz zachęcić naród do elektryków, to pozwól mu zarabiać, by ludzi było na nie stać!

 10. Na miasto taki nieduży pojazd ok. Ale gdy ktos myśli, ze elektrykiem dynamicznie pojeździ na trasach szybkiego ruchu, to jest w błędzie. A jak mysli, ze zima pojedzie szybciej niz 110/120 km/h to tez jest w błędzie. Chyba ze bardzo chce co chwile stawać! Biorąc pod uwagę ilość stacji ładowania w PL, to bajecznie nie jest. Oczywiście zawsze pozostaje pytanie czy ktoś musi jeździć szybciej niz 110/120? Niestety kupując elektryczne Poproszę chce sie w trasie jechac szybciej, a warunki techniczne na to pozwalaja.
  Pozostaje także aspekt ekologiczny:
  1. Olbrzymi ślad węglowy !
  2. Problem z utylizacja baterii !!
  Tyle. Pozdro 👋

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!