Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAK NAPRAWIAM AUDI / OPEL FRONTERA #10, ZAWIESZENIE NA CZĘŚCI PIERWSZE,NAPRAWA FRONTERY…Cześć !!
Naprawami, tuningiem i odbudową samochodów zajmuję się od kilku lat, mimo tego ,ze jestem amatorem to odbudowałem już kilkanaście aut.

W serii filmików jakie powstaną na temat Audi oraz innych aut, chciałem pokazać jak można w przydomowym garażu zrobić i naprawić furkę 😉

Jeśli się podobało zostawcie łapkę w górę i dajcie SUBA co pozwoli rozwinąć kanał.
Kontakt: ricoservis@op.pl
FB: Rico Servis

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „JAK NAPRAWIAM AUDI / OPEL FRONTERA #10, ZAWIESZENIE NA CZĘŚCI PIERWSZE,NAPRAWA FRONTERY…

  1. Ciekawie to wszystko przedstawione. Nie wiedziałem do tej pory jak wygląda taka naprawa 🙂 Podstawa to odpowiednie umiejętności oraz właściwie dobrane części. Ja kupuję je w sklepie internetowym IPARTS, gdzie jest tego mnóstwo. Z samochodem natomiast jeżdżę do mechanika 🙂

  2. Czy na śrubach które łączą amortyzator ze zwrotnicą jest regulacja zbieżności? Bo u siebie też muszę wymieniać amory i nie wiem czy nie wyjmować całej kolumny.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!