Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak podłączyć telefon pod radio samochodowe (Citroen C1, Toyota Aygo, Peugeot 108)Podłączenie telefonu pod radio w samochodzie. Możliwe jest podłączenie przewodowe (opcja MirrorLink) lub bezprzewodowe (z pomocą modułu MiraBox). My zrobiliśmy to w Citroenie C1 i z telefonem Iphone z iOS 12. Wykorzystaliśmy złącze 28 pin, które przyda się z wyświetlaczem X-Nav / X-Touch i w autach Toyota Aygo oraz Peugeot 108.

Moduł MraBox znajdziesz tu: https://bit.ly/2L7ZctE

Podobne złącza będą potrzebne w Toyota Land Cruiser, Lexus (np. CT200h, LX570, GS250, GSF i inne – bez serii Lexus ES). Inne złącza (pojedyncze Fakra – gniazda zielone lub brązowe) + aktywacja wejścia wideo będą potrzebne w Audi, Fordzie (Sync1), Mercedes (NTG), Porsche (PCM), Range Rover, Volkswagen Crafter (NTG2.5), Volvo (2009-16).

W razie pytań dzwoń (22 663 47 58) lub pisz (info@hadron.pl).

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Jak podłączyć telefon pod radio samochodowe (Citroen C1, Toyota Aygo, Peugeot 108)

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!