Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak wyczyścić zawory w silniku z bezpośrednim wtryskiem paliwa / How to clean the valvesKontakt : Motoryzacjabezfikcji@gmail.com
Postaw Piwo człowieku !
https://patronite.pl/Mtronic-motoryzacja-bez-fikcji

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „Jak wyczyścić zawory w silniku z bezpośrednim wtryskiem paliwa / How to clean the valves

  1. Pomysłowy dobromir ha ha ha Gorzej jak świece masz wkręcane pod skosem do płaszczyzny denka tłoka – to już sobie wtedy drucikiem nie ustalisz górnego położenia tłoka. Radziłbym przy takich zabiegach za każdym razem demontować pokrywę zaworów dla stuprocentowej pewności. Co do eliminacji nagaru, wystarczy w układ pomiędzy pokrywą zaworów, a odmą wstawić separator oleju wykorzystywany w kompresorach tłokowych. Wstyd, że inżyniery nie wpadły na ten banalnie prosty pomysł. Sprostuje jeszcze, że ten syf w dolocie spowodowany jest połączeniem oparów oleju silnikowego i sadzy z układu wylotowego poprzez zawór EGR – tak zwana "ekologia" skracająca drastycznie żywotość silnika ^^

  2. Witam możesz mi doradzić czy warto kupić peugeot 508 1.6 thp? nie chce montować gazu ,czy będę musiał czyścić silnik co 40 tysięcy i czy ten łańcuch jest taki wadliwy?

  3. Fajny prowadzący, nieźle zjarany, fakt. A tak w kwestii merytorycznej, piaskowanie jest zajebiste. Tylko tyle, że jak cosik wleci do cylinderków no to masakracja w pełnym wymiarze. Korund czy nawet zwykły piasek miałby używanie na gładziach 🙂 A nie jestem pewien, czy mocno znagarowane zawory w 100% się domykają. I co wtedy jak zostanie szparka i będziemy walić piaskiem 10 barami? Chyba bym nie zaryzykował. Może dlatego, że miewam pecha 🙂

  4. Założenie OCT pomoże? jak wygląda sprawa z nagarem w samochodach z wtryskiem bezpośrednim, ale wyposażonych w instalacje LPG (mówię o tej z dotryskiem benzyny) gdzie wtryskiwacz gazu wkręca się w kolektor? Pzdr.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!