Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Jak znaleźć auto Ford Mustang na aukcjach Copart USA – Poradnik, import auta z USAJak znaleźć samochód do importu na aukcjach Copart na przykładzie Forda Mustanga. Film przedstawia jak poruszać się po portalu aukcyjnym, jak z grubsza wyszukać odpowiedni egzemplarz, co oznaczają skróty i pojęcia podczas poszukiwań pojazdu.

Jeśli szukasz czegoś dla siebie, na pewno pomogę 🙂 Zapraszam na stronę:
https://cocoauto.pl/

link do Copart USA:
Copart USA – https://www.copart.com/pl/

Kody pocztowe polecanych portów:
31415 Savannah GA
071114 Newark
77571 Houston TX
90 744 Wilmington CA
98 360 East Orting Washington

#Copart #FordMustang #importAutaUSA

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

2 komentarze do „Jak znaleźć auto Ford Mustang na aukcjach Copart USA – Poradnik, import auta z USA

Dodaj komentarz

Zadzwoń!