Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

JAPFEST 2022 – serwis auta, przygotowaniaCześć!
Dziś chciałbym Wam pokazać moje małe przygotowania na tegoroczny Japfest. Będę po raz pierwszy po naprawie silnika wymieniał olej, czyścił chłodnice, wymieniał uszkodzony przewód paliwowy jak i sprawdzał pasek rozrządu – czy jeszcze nadaje się do dalszej jazdy. Zapraszam do oglądania!

Zapraszam na moje social media, gdzie znajdziesz najświeższe artykuły mojego autorstwa:
Patronite: https://patronite.pl/spooneg3
Facebook: https://www.facebook.com/spooneg3
Instagram: https://www.instagram.com/spooneg3

Muzyka: Upbeat garage blues rock

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „JAPFEST 2022 – serwis auta, przygotowania

  1. Ostatnio przerabiałem temat z tymi przewodami paliwowymi najlepszy sposób, to żeby puścić przewody jak najbardziej w prostym kierunku żeby się nie przeginaly. Taka już jakość… Fajny filmik pozdro 😉😁👍

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!