Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

KUPIŁEM TOKARKĘ PO CZTERECH LATACH DRAPANIA SIĘ PO GŁOWIE… ZACZYNAMY PIĘKNĄ PRZYGODĘ!Siemanko
Po latach poszukiwań udało się upolować piękną sztukę. Niedługo zobaczymy jak toczy 🙂
Pozdrawiam

Sklep Profesora z gadżetami i pamiątkami:
https://profesorchris.pl/

Wsparcie działalności Profesora:
https://patronite.pl/Profesorchris
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?local

Program do obsługi warsztatu którego ja używam i polecam:
https://warsztat24.com/ KOD RABATOWY: “profesorkris” Pisane razem 🙂

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris.

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl

#Tokarka #profesor #warsztatprofesora

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

45 komentarzy do „KUPIŁEM TOKARKĘ PO CZTERECH LATACH DRAPANIA SIĘ PO GŁOWIE… ZACZYNAMY PIĘKNĄ PRZYGODĘ!

 1. To teraz czekam, aż pojawi się na kanale tokarka/frezarka ze sterowaniem numerycznym. Obczaj sobie profesorze jeszcze jakiś program CAM i do hobbystycznych projektów i zabaw będzie jak znalazł 🙂 Powodzenia!

 2. Gratuluję i zazdroszczę! Tokarka jest potrzebna w domu
  i w zagrodzie. Mam znajomego który ma tokarkę koło łóżka
  i lubi czasem sobie w nocy potoczyć kiedy nie może spać!

 3. Fajna maszyna ale niestety stanu tokarki nie sprawdza się po pięknym radełkowaniu czy kolorkach na tabliczkach informacyjnych. Sprawdż czy łoże nie jest wytarte, jakie są luzy i bicia na wrzecionie i suporcie. Jeśli chodzi o sprawdzanie tokarek to Adam Maszynotwór ma kilka filmów na ten temat na swoim kanale YT a do tego tłumaczy tak że nawet amatorzy hobbyści wszystko zrozumieją – polecam i pozdrawiam. Miłej i bezpiecznej nauki toczenia 😉

 4. Tak jak Ty profesorze myślę od jakiegoś czasu i ja o tokarce, przeglądałem też różniste ogłoszenia i zainteresował mnie taki fakt.
  Mianowicie
  TokarkaTUD 50×1500 produkcji Wafum Wrocław waży około 3 ton, tokarka 50×1500 chińska waży 600kg.To coś mówi o maszynie.
  Profesorze gratuluję wypełnionego marzenia.

 5. Brawo Krzysiu! Piękny okaz!! Przypominają mi się "warsztaty szkolne" z lat siedemdziesiątych, :-)) wszystko się produkowało samemu w tamtych czasach!

 6. Już widzę te tłumy zaangażowanych klientów w kolejce po odbiór regenerowanych tarcz hamulcowych. A tokarka śliczna tylko ten motor taki straszny trochę. 7kW. Agregat by się przydał na "zużyty" olej. Gratuluję słusznej drogi, Profesorze.

 7. Panie Profesorze nie chciałbym Pana martwić ale okular to jest w lunecie albo w mokroskopie. To ta część która znajduje się od strony oka. Po na drugim końcu jest obiektyw. To co ma Pan przy tokarce a co stanowi jej wyposarzenie dodatkowe to: podtrzymka stała, przykręcana do prowadnic wzdłużnych. Natomiast to co nazywa Pan "podtrzymką" rzeczywiście nią jest a dokładnie nazywa się podtrzymka ruchoma. Nie przykręca się jej do imaka tylko do suportu który ma do tego dedykowane otwory z gwintem. Przyda się Panu gdy będzie Pan toczył długie wałki tzn. dłuższe niż 12 swoich średnic. Co do nowych chińskich tokarek to jak wszystko co chińskie to są imitację tokarek a nie pełnoprawne maszyny. Pozdrawiam i używajmy poprawnych nazw.

 8. Oho Chris fajna Bułgarska C11mb, sam taką kupiłem nie dawno tyle że 1,5m i szczerze mówiąc to naprawdę dobry wybór. Od razu mówię że do nauki na początek lepiej używaj noży ze stali szybkotnącej, nie są tak twarde jak spiek ale rzadziej się wykruszają. PS: O ile NAPRAWDĘ nie musisz nie wyciągaj mostka, przy ponownym założeniu będziesz musiał go ustawić żeby był równo z łożem a jest to trudniejsze niż może się wydawać.

 9. to tak jak pompa basenowa, koszt nowej 600 zł powiedzmy, ale na części, które i tak się zużyją za rok czy dwa lata (uszczelki, wirnik) trzeba wydać po kilkadziesiąt zł za gumową uszczelkę 😐 to taką tokarkę rozłożą na części i zarobią razy 3 🙂

 10. Sufit jak skrzydło samolotu. Myślę że profesor wkrótce zacznie produkować rakiety jak jeden znany Hamerykanski biznesmen ;] Swego czasu w latach 90tych. Niemiaszki kupywali cały zakład za przyslowiową złotówke i wywozili tokarki.

 11. Miałem zajęcia z toczenia na polibudzie na podobnym sprzęcie, stare wiarusy zawsze powtarzały, że tokarka musi mieć silnik minimum 4kW żeby dobrze wiór łamać, z zostawionym kluczem we wrzecionie też już niejeden by deformację czaszki zaliczył no i odłączony czujnik od osłony wrzeciona żeby fazke pilnikiem zrobić 😂 p.s. jeszcze paru magików dostało po łapach za wyłączone obroty w materiale 😂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!