Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Syrena 105 – renowacja remont odrestaurowanie DIYOdrestaurowanie starej zabytkowej Syreny 105. 2 lata historii ujęte w niecałych 5 minutach.
zdjęcia: Monika Dziuryk Fotografia
montaż: Rafał Fizia

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Syrena 105 – renowacja remont odrestaurowanie DIY

  1. Znakomita robota: samochodowa i filmowa! Przypomniały mi się chwile jak podobnie skakałem przy moim Mikrusie 49 lat temu. To były czasy, ech. Teraz też są, że hej!

  2. brakuje tylko filmiku z pierwszego odpalenia na końcu ^_^
    jak ogląda się nieraz takie filmiki, jak ten. Gdzie ludzie, od gołej śruby odrestaurowują klasyki, i na końcu jest taki filmik z pierwszego odpalenia
    bezcenne, aż łezka się potrafi zakręcić 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!