Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Lexus IS200 piszczy pasek: Wspomagania / Alternatora / Klimatyzacji – Wymiana i napinanieSpotkało mnie piszczenie paska wielorowkowego w ISie. Cała wymiana trwała ok. 70min i bez problemu możemy zrobić to we własnym zakresie. Kolejność pasków jest nie do przeskoczenia więc jeżeli wymieniamy pasek wspomagania musimy zdjąć dwa pozostałe itd.
Pasek wspomagania 3PK890, Pasek Alternatora 4PK1070

ENG: How to replace and tension all belts in 2001 Lexus IS

Music: Standing Here – Silent Partner

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Lexus IS200 piszczy pasek: Wspomagania / Alternatora / Klimatyzacji – Wymiana i napinanie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!