Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW, JAK JEST ZBUDOWANA, JAK DZIAŁA I CO W NIEJ SIĘ PSUJE.Siemandero
Dzisiaj pokażę Wam skrzynię biegów która w sumie miała wylądować na złomie ale uznałem że pokroję ją w celach dydaktycznych.
Pozdro!

Meble warsztatowe których używam.
http://www.fastservice.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW, JAK JEST ZBUDOWANA, JAK DZIAŁA I CO W NIEJ SIĘ PSUJE.

  1. Profesor błagam odpowiedź mi czy skrzynia biegów po regeneracji może robić objawy takie jak przy przyspieszaniu samochód zaczyna się czerpać i nie przyspiesza. Obroty rosną samochód nie przyspiesza. Czy to jakiś błąd przy montażu przez mechanika

  2. Czy skrzynia manual może szarpać przy wciskaniu/puszczaniu sprzęgła ale biegi wchodzą bez problemu? Bmw e90. Dwumas i sprzeglo nowe, reszta napędu niby wykluczona. Ale co z tą skrzynią?

  3. mam taki problem ze na zimnym silniku jedynka nie bardzo chce wejść, czasami wchodzi do połowy, wtedy muszę wrócić na luz, ponownie wcisnąć sprzęgło i spróbować zapiać 1szy bieg i wtedy się udaje. niema żadnego zgrzytania a kiedy auto się zagrzeje, problem prawie całkiem znika. czy możne to być problem bardziej z synchronizatorami czy możne bardziej sprzęgło nie wysprzęgla do końca? lub możne łożysko oporowe ?

  4. Polskie motoryzacyjne Youtube bez Profesora było by niczym.
    Szacun za wlozana pracę w przygotowanie tych modeli, krecenie montaż i przede wszystkim wiedzę.!
    Niezapominając o jej super przekazaniu, nawet dla takich laików jak ja:) ps.co to jest Piasta? Pzd

  5. Świetne materiały kręcisz. Brawo ! Tak od siebie dodam, że zmorą współczesnej motoryzacji a w efekcie końcowym użytkowników aut są ekolodzy. Obecny trend "eko silników" i "eko-drajwingu" zdecydowanie wpływa na to jak długo pojeździmy autem. Ewidentnie widać to w tym filmie na przykładzie przełożenia 5-tego biegu – obciążenie silnika i skrzyni. Jazda z prędkością 40-50 na 5-6 biegu – wg. zaleceń komputera w aucie – wpływa znacznie na zużycie wszystkich podzespołów napędowych. Od silnika – wał, panewki, łożyska poprzez skrzynię biegów. Można by rzec jest to powolne zarzynanie poszczególnych elementów i pchanie kierowcę w koszty. Konstruktorzy pakują jakieś kosztowne wynalazki np. dwumasa, zmienne fazy rozrządu po to, aby zwiększyć kulturę pracy, osiągi silnika i komfort kierowcy. Chwilowy komfort bo późniejsze naprawy aut są piekielnie drogie. Dwumasa i sprzęło 3000 zł ! a to niekiedy 15% wartości używanego auta ! Niestety gdy chce się jeździć "normalnie" spalanie rośnie. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!