Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Mercedes-Benz C63 AMG – Auto TomkaKupiony na aukcji bez klucza ! Ogromne ryzyko, a tam gdzie jest ryzyko, jest impreza i możliwa wygrana. Tym razem okazał się to strzał w dziesiątkę. Dorobiliśmy klucz na naszym placu w Chicago i efekt możecie zobaczyć sami na filmie. Całość szkód jak i samo auto zostało szczegółowo omówione. Temat ceny również został rozwinięty.

🔥Kupujemy auta na zamówienie🔥
Szukasz czegoś? Napisz wiadomość 😁
Zachęcamy do zadawania pytań na @: kontakt@autazusaimport.pl lub FB.

Zapraszamy na naszą stronę Facebook ! https://www.facebook.com/autazusaimport/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

28 komentarzy do „Mercedes-Benz C63 AMG – Auto Tomka

  1. Ej em dżi?, anie jest to AMG czasem???? Ps. Drogo za taki szrot i do naprawy w niemczech w sindelfingen w sercu Mercedesa znajdzie piękne zadbane auta za te pieniędzy ba przynajmniej wersja Europa bo jesteśmy w Europie anie jakieś mile

  2. Zniszczony egzemplarz. Jak ktoś chce czyste fajne auto to polecam kupować z Californi bądź z Arizony – najczystsze auta w całym USA

  3. ja się pytam, jak mogą być wytarte przyciski w tym aucie? mam a-klase z 2010 z podobnym przebiegiem i nie ma nawet żadnych oznak wytarć. wtf??? "gratuluje" panu Tomkowi :

  4. guwno sie wyciera kolego……mam taki samochód z przebiegiem 142tys nic nie jest wytarte nic !!! nie było książek nie było klucza ha ha ha …….frajerzy już lecą

Dodaj komentarz

Zadzwoń!