Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Na widok tej choinki mechanicy rozkładali ręce! #Naprawy_nie_do_naprawyOglądaj “Naprawy nie do naprawy ” w niedzielę o 9:55 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/naprawy-nie-do-naprawy-odcinki,37341
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
Normalną sprawą jest, że samochody się psują. Niektóre awarie można usunąć bez większego problemu, czasem jednak usterka staje się poważnym wyzwaniem. Zamiast cieszyć właściciela, auto staje się utrapieniem. Właśnie na takie przypadki czeka Adam Klimek w nowej produkcji pod tytułem “Naprawy nie do naprawy”!

#tvnturbo #motoryzacja #naprawyniedonaprawy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

38 komentarzy do „Na widok tej choinki mechanicy rozkładali ręce! #Naprawy_nie_do_naprawy

  1. Tak samo dajcie do naprawy bez komputera to mechanik zacznie się w głowę drapać i powie o jej ile to ma lat dzwi że jedzie.mechanicy jak komputer im nie powie co jest do zrobienia to so zieloni
    Nie potrafi tak jak kiedyś na śłuch i obroty zapłonu ustawić w aucie co ma cewka i świece zapłonowe masakra.wreszcie sam to zrobiłem auto skoda favorit.

  2. Płaczków pełno, że serwisów nie ma z prawdziwego zdarzenia, ale jak przychodzi do płacenia, to zaczyna się narzekanie. Mam mechanika, który wszystkiego mi się podejmuje, od dyferencjału, przez skrzynie, po silnik, tylko nie płacze, jak mi rzuci ceną „3 tysiące”. I to niezależnie, czy to Polonez czy nowe i20.
    Zreszta możecie sobie sami działalność założyć i zobaczyć, jak fajnie naprawia się zajeżdżone do granic możliwości gruzy. Sam bym wolał szybie i proste naprawy, niz babrać się z dziadostwem. „Paaanie! Od zakupu tylko filtry i oleje!” A jak przychodzi co do czego, to pół auta jest do wymiany.

  3. Teraz znaleźć dobrego mechanika który ma pojęcie o samochodzie to jak trafić w lotto. 80% to gamonie. Dlatego zacząłem sam sobie robić auto . Chyba że trzeba użyć specjalistycznego sprzętu to jadę do mechanika ale patrzę mu na ręce i go pilnuję .. i oczywiście nigdy nie zostawiam samochodu 🤷

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!