Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa BMW E46 – wymiana ślizgu podnośnika szybyInstrukcja wymiany ślizgu podnośnika szyby w BMW E46:

1. Zdejmij tapicerkę
2. Odłącz akumulator (odepnij klemę “-“)
3. Zdejmij airbag, odłóż w bezpieczne miejsce
4. Zdejmij paroizolację (uszczelki podetnij nożem do tapet)
5. Podłącz airbag
6. Podłącz akumulator
7. Zjedź szybą do momentu, aż będziesz miał dostęp do śrub mocujących ślizgi na szybie
8. Odepnij akumulator
9. Zdemontuj airbag i odłóż w bezpieczne miejsce
10. Wymień ślizgi
11. Przyklej paroizolację. Upłynnij uszczelki opalarką.
12. Zamontuj airbag
13. Podłącz akumulator
14. Sprawdź czy podnośnik działa
15. Zamontuj tapicerkę

Utwory wykorzystane w filmie:

“April Showers” – ProleteR
“Comfort of Comforters” – JusDaze
“Whiskey Lullaby” – Kognitif
“Mechanism” – Mdg.sounds

Licencja Creative Commons – www.jamendo.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Naprawa BMW E46 – wymiana ślizgu podnośnika szyby

  1. juz drugia raz pomoglo, dzieki:) Faktycznie obeszlo sie bez odpinania poduszki. Polecam zakup pasty butylowej do uszczelnienia wyciszenia – u mnie przez niedoklejenie woda saczyla sie do buni.

  2. nie mogłeś od razu zjechać szybą na dół ?:D hehe.. ale filmik O.K. tylko tak jak pisał wcześniej kolega nie trzeba odkręcać poduszki i tak mocno zrywać wygłuszenia 😉

  3. Ja naprawiłem ten sam problem nie odkręcając airbaga ani odłączając klemy z tym że  paroizolację nie ściągałem całej tylko do połowy bo nie ma takiej potrzeby tak samo nie ma potrzeby demontażu poduszki powietrznej ponieważ dostęp do śrub jest poniżej airbaga

  4. siemanko bardzo fajny film ladnie pokazane, nie moge znalesc ostatniej piosenki w internecie moglbys wstawic jakis link do niej bede wdzieczny !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!