Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa samochodów Warszawa Serwis Stokrotki Artur ZmorczyńskiArtur Zmorczyński jest właścicielem firmy Serwis Stokrotki, która znajduje się w Warszawie od ponad 30 lat. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej. Początkowo produkowaliśmy narzędzia do diagnostyki pojazdów mechanicznych. Trafiały one do sklepów motoryzacyjnych w całej Polsce i za granicą. Wiedza na temat mechaniki pojazdowej sprawiła, że dziś naprawa samochodów jest głównym profilem naszej działalności.

Serwis Stokrotki oferuje Państwu bieżące naprawy silników, skrzyń biegów, alternatorów, rozruszników i kontenerów ładunkowych.

Zajmujemy się też pracami blacharsko-lakierniczymi oraz naprawą i montażem niezależnych ogrzewań postojowych.

Głównie obsługujemy samochody ciężarowe i dostawcze marek Mercedes, Renault, Iveco i Man.

Zapraszamy do współpracy z firmą Serwis Stokrotki z Warszawy. Więcej informacji na stronie:
http://serwisstokrotki.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!