Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa zamka VW SEAT SKODA AUDIDzięki za obejrzenie filmu.

Zapraszam na mój kanał YT : Grzesiek AUTOLAB
https://www.youtube.com/channel/UC3-tz1BRzHJ3thUl54sepsQ

Zapraszam do mojej grupy FB : AUTOLAB
https://www.facebook.com/groups/1977934212507015/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Naprawa zamka VW SEAT SKODA AUDI

  1. To co najważniejsze przy rozbieraniu zamka, to ucieka z zamkiem poza obiektyw kamery i tak nie widać jak demontuje poszczególne fazy rozbierania, a pokazuje już gotowe etapy demontażu.

  2. Witam , u mnie w passacie rozwniez nie ma dźwięku na zostawionych światłach , i to nie tylko w tym leży problem ale także w tym że tylnie prawe drzwi tylko reagują na otwarcie poprzez podświetlenie drzwi (ziemi) i automatycznie pali się oświetlenie kabiny tak jak powinno być ale niestety reszta drzwi nic nie reaguje ani światła na ziemię ani w kabinie . Moje pytanie brzmi czy jeżeli podmienie część elektryczna tak jak na filmie to uzyskam porządny efekt ?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!