Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nowe Renault KADJAR: karta Renault Hands FreeNowe Renault KADJAR wyposażone jest w najnowsze technologie, takie jak karta Renault Hands Free. Aby otworzyć drzwi i włączyć samochód, nie potrzebujesz kluczyka ‒ prościej być już nie mogło! Dzięki technologii Renault Hands Free wystarczy, że masz przy sobie kartę, a kiedy zbliżysz się do auta i pociągniesz za klamkę, wciskając jednocześnie umieszczony na niej przycisk, otwiera się ono automatycznie. W drugą stronę jest równie łatwo ‒ aby zamknąć auto, wystarczy od niego odejść. Sygnał świetlny i dźwiękowy poinformuje Cię o jego zamknięciu. To bardzo praktyczne rozwiązanie od Renault, ale musimy Was ostrzec ‒ od tak wygodnych technologii łatwo się uzależnić!
Dowiedz się więcej o Nowym Renault KADJAR na naszej stronie: http://kadjar.renault.pl

Odkryj Nowe Renault KADJAR
Zobacz całą prezentację Nowego Renault KADJAR: https://www.youtube.com/watch?v=qmKUpn0DeDU

Nowe Renault KADJAR to przestronny rodzinny SUV, który wygodnie pomieści nawet 5 osób. Nowoczesne i dynamiczne silniki, napęd 4×4 i atrakcyjny design… Nowe Renault KADJAR oferuje idealną równowagę pomiędzy osiągami, wydajnością i codzienną jazdą. Na trasie zapewnia wygodną, intuicyjną i bezpieczną jazdę. Off-road? Oczywiście! Dzięki wysokiemu prześwitowi i napędowi 4×4 Renault KADJAR pozwoli odkrywać zupełnie nowe horyzonty. Duży, 20-centymetrowy prześwit oraz kąty natarcia i zjazdu wynoszące 17 i 25 stopni pozwalają autu pokonać kamienie, wodę, a także strome wzniesienia. Aż się prosi o wybranie mniej uczęszczanej drogi i zjechanie z utartego szlaku!

Nowe Renault KADJAR to SUV zaprojektowany z myślą o wszystkich Twoich przygodach! Umów się na jazdę próbną na naszej stronie internetowej: https://www.renault.pl/kontakt/jazda-probna.html?ModelCode=XFE1SUVPFEH

Pozostańmy w kontakcie!
Subskrybuj nasz kanał, aby móc oglądać więcej naszych filmów: https://bit.ly/2HnfyLf
Dowiedz się więcej o Renault na naszym kanale Facebook: https://www.fb.com/RenaultPolska/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „Nowe Renault KADJAR: karta Renault Hands Free

  1. Zdalne szukanie auta z max 3 metrów bo tyle ma zasięgu to urządzenie w nowym samochodzie z nową baterią, jaki to ma sens.?
    Poza tym wysiadając z auta mając kartę w kieszeni nie zdążysz dojść do bagażnika a samochód się zamyka. Najlepiej jest gdy z zakupami macasz się z przyciskiem bagażnika i nic. Dopiero jak znajdziesz pilot kartę za któryms razem załapie. To jest dramat. Miałem Megane, miałem Lagunę otwierałem przyciskiem z karty samochód z 10 piętra hotelu a w Kadjar to max 3 metry i to nie z każdej strony….. porażka!

  2. Wolne ręce – to raczej powinno nazywać się zajęte lub związane ręce – to w ogóle nie działa .Po co nazywać coś HF jak kartę trzeba przykładać do zamka , a wyszukiwanie pojazdu na parkingu możliwe jest z 2,5 metra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wymieniłem w ciągu 2 tygodni 3 bateria i nic w obydwóch kartach – dramat .Serwis mówi , że tak musi być !!!

  3. Baterie znajdziesz u każdego dilera Reni. A ja mówię że baterie znajdziesz w każdym markecie CR 2032 koszt ok. 10 PLN za 2 sztuki. A u dilera aż boję się pomyśleć.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!