Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OBDII komputer | DIAGNOSTYKA i KASOWANIE BŁĘDÓW CHECK ENGINEOBDII powstał od angielskiego terminu On-Board Diagnostic level 2.

OBDII jest rozbudowanym systemem diagnostyki pokładowej zgodnym z odpowiednimi normami ISO i SAE. Dzięki ujednoliceniu sposobu komunikacji, jednym przyrządem diagnostycznym można podłączyć się i odczytać dane z dowolnego pojazdu zgodnego ze standardem OBDII, niezależnie od marki samochodu.

Oprócz standardu komunikacji system OBDII definiuje zestaw procedur diagnostycznych pozwalających możliwie wcześnie wykrywać usterki mogące mieć wpływ na emisję toksycznych związków w spalinach. Chociaż system OBDII powstał głównie w celu monitorowania emisji spalin, obecnie wielu producentów wykorzystuje go do monitorowania podzespołów nie mających bezpośredniego wpływu na emisję spalin.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „OBDII komputer | DIAGNOSTYKA i KASOWANIE BŁĘDÓW CHECK ENGINE

 1. Totalny chłam. ECM pokazał błąd układu napędowego a pan użytkownik stwierdził że to jest problem z gazem lpg i postanowił błąd wykasować…Nic tylko pogratulować wiedzy…Mnie tylko ciekawi co układ napędowy
  a wspólnego z lpg w tym przypadku…Jak widać na przykładzie tego filmiku takie rzeczy są dla ludzi rozumnych a nie dla takich amatorów jak autor tegoż filmiku.

 2. pytanie do ludzi co używają torque chodzi o spalanie chwilowe nie pbsurdalny górnych wartości u mnie w 3.2 v6 czasami pokazuje górna wartość 600 l czy też tak macie ?

 3. Ludzie w taki sposób nie wolno używać tego interfejsu !!!
  Jak nazwa wskazuje jest to interfejs diagnostyczny i służy do odczytu błędów i wartości rzeczywistych lecz należy go z głową używać.
  W tym przypadku ECU określiło wystąpienie zbyt ubogiej mieszanki konieczne jest dążenie do usunięcia przyczyny a nie kasowanie błędów!!!.
  Należy pojechać do gazownika który dokona regulacji instalacji ( może sama wymiana filtrów będzie wystarczająca?).
  Eksploatacja silnika w warunkach ubogiej mieszanki to proszenie się remont silnika.
  Nie dajcie sobie wcisnąć że ta lampka nic nie znaczy i zapala się ze względu na złe paliwo.
  Mam nadzieję że autor filmu uporał się z usterką i kontrolka nie włącz się 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!