Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odc.2 Czyszczenie filtra powietrza – Podstawowe czynności serwisowe motocykla Romet K 125

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Odc.2 Czyszczenie filtra powietrza – Podstawowe czynności serwisowe motocykla Romet K 125

  1. Woda jest czysta.
    Filtr najlepiej wypłukać w benzynie. Dlaczego? Zrób to a zobaczysz.
    Dodatkowo po odparowaniu benzyny, pryska się filtr sprejem do filtrów. Sprej pomaga wyłapać brudy. Lecz dodaje też mocy, i daje lepszą reakcję na gaz.

  2. czy ten filtr nie powinien być czasem fabrycznie osadzony w tej plastikowej osłonie którą wykręcasz tymi 3 większymi śrubkami? po co w takim razie byłby ten wewnętrzny plastik (mocowany do tej osłony tymi 3 mniejszymi śrubkami) jak nie do trzymania filtra w miejscu? Mi się wydaje że importer to źle poskładał.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!