Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Składamy Land Rovera i rozbieramy GMC / Nowy projekt: Polski Willys MB / Carrington Serwis #154

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Składamy Land Rovera i rozbieramy GMC / Nowy projekt: Polski Willys MB / Carrington Serwis #154

  1. Strasznie pokuty ten Willys, nie ma chyba kawałka oryginalnej prostej blachy. Jesli cos jest w miare proste to jakas wstawka a oryginał jakby go ukamieniowali. Co on musiał przejść…

  2. Uwielbiam technikę od zawsze a zwłaszcza mechanikę i oglądam wszystkie odcinki i ZAWSZE z niecierpliwością oczekuję na nowy odcinek . Jak nie schodzi łożysko to zawsze można schłodzić wał gaśnicą śniegową ( testowane działa 😉 ) Co do elektronarzędzi to zdecydowanie polecam Hilti i właśnie Milwaukee, pracuję w utrzymaniu ruchu i urządzeń tych dwóch marek nie dało się popsuć ;), wkrętarka aku Hilti intensywnie eksploatowana przez 12 lat po prostu się rozleciała, ale kręciła do końca . Co do Dodge WC to na Pańskim placu manewrowo-magazynowym 🙂 za Ładą obok paki tego remontowanego Dżemsa stoi przepiękny Dodge WC52 z wyciągarką ( bez to WC51) kiedy jego renowacja ??

  3. Raz na jakiś czas trafi się klient który marudzi przed odbiorem, najpierw się na wszystko zgadza a na koniec są problemy. Od zawsze powtarzam swoim klientom, mechanik nie jest od oceny czy dana naprawa się opłaca czy nie, klient ma zdecydować czy mu to pasuje.

  4. Czyli jednak właściciele Land Rover nie ma sentymentu lepiej takich aut nie robić szkoda czasu i pieniędzy lub po pewnym etapie brać pieniądze masakra. Nie skladajcie auta do końca bo jak będzie cały właściciele przyjdą z policja i będziecie musieli oddać a później się sądzić

  5. Czyli jeśli chodzi o Land Rovera to nie jest do końca tak jak pisaliśmy pod ostatnim filmikiem, że ze względu na sentyment do tego auta pieniądze może nie grają aż tak dużej roli żeby go odbudować od zera.

  6. Odnośnie narzędzi to mogę polecić narzędzia Milwuakee , używałem ich jako kierownik utrzymania ruchu. Nie ma czegoś lepszego. Przetestowałem wszystko w warunkach fabrycznych co jest na rynku: de walt, bosch, metabo i inne. Jakościowo w użyciu fabrycznym czyli meeega intensywnie, to reszta odpadła. Prywatnie polecam.

  7. Fajny odcinek. Szersza perspektywa co dzieje się na warsztacie 👍
    Rozliczenia z klientami bywają trudne. Niektórym się wydaje że zaproponowany kosztorys jest zawyżony a to przy takiej robicie nigdy się nie zdarza. Przy silniku to tak, zamiast podejrzewanej dużej awarii czasami okazuje się że chodziło o jakąś pierdołę ale przy blacharce i naprawie ramy roboczogodzin się nie oszuka.

  8. Witaj Adam 🙋,,,,ja się nie znam ,,ale oglądamy z mężem ,i to coś co nie chciało iść tym ściągaczem.. mąż twierdzi że to powinno się ścigać jak jest nagrzane, po co to chłodzić ???? ,.👍 leci pozdrawiamy .

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!