Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odnawianie tunelu środkowego w BMW E46 i porównanie materiałówmasz za duzo hajsu? -&gt https://patronite.pl/scghost
Sposoby odnowienia tunelu środkowego i schowków w BMW E46. Jak usunąć starą powłokę, czym pomalować.
Porównanie najpopularniejszych materiałów po roku użytkowania.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

25 komentarzy do „Odnawianie tunelu środkowego w BMW E46 i porównanie materiałów

  1. Ale syf w tym aucie. Głupota z tymi preparatami lepiej wyjąć pomalować i spokuj. A nie gówno. Nawet zwykły polski spray do odnawiania plastiku daje lepszy efekt.. Powtarzam do odświeżania nie do malowania. 😁Moje 30 letnie audi wygląda jak nowe a ma milon . Chyba że bmw ma. Kiepski plastik.

  2. Witam, planuję pomalować tym bollem do zderzaków kawałek konsoli pod szybą, to jest konkretnie daszek nad wyświetlaczem radia, też właśnie usunąłem gumowatą powłokę, ale zastanawiam się jak będzie z odpornością na słońce.
    Rozumiem, że boll do zderzaków czarny daje powłokę matową?

  3. Ja kupiłem coś podobnego do plasidip. Jeśli coś będzie nie tak, znudzi się zawsze można gume zerwać i srebrny panel w mojej corolli jak nowy, A tym czasem będzie ciemno czarno

  4. Ja u siebie zmyłem benzyną ekstrakcyjna tą oryginalną powłokę. Bardzo fajnie schodzi. Pod spodem jest fajny błyszczący plastik którego nie trzeba niczym malować, jeśli oczywiście się go nie podrapie. Popielniczkę i schowek to chyba poprzedni właściciel pomalował czarnym matem i tez wygląda super

  5. Cześć, wiesz może pod jaką nazwą znaleźć tą folie co masz oklejone na około lewarka ? mam taką samą ale od słońca pozmieniała kolory chciałbym przy okazji odnawiania tunelu okleić też na nowo ten plastik ale na allegro nie widze nic innego poza carbonami

Dodaj komentarz

Zadzwoń!