Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PLANOWANIE GŁOWICY JAK TO ZROBIĆ SAMEMU TANIO I SKUTECZNIE, BADANIE MIKROSKOPEM NEUTRONOWYM.Dzień dobry
Dzisiaj prezentuję profesjonalny sposób na planowanie głowicy silnika, tego typu obróbkę stosuje się w silnikach specjalnie przygotowywanych do wywalenia na złom.
Pozdrawiam!

P.S.
W trakcie kręcenia filmu nie ucierpiały żadne zwierzęta.

NOWE !! Gadżety Profesora
https://sklep660527.shoparena.pl/

ZRZUTA NA NOWE LOKUM PROFESORA:
(niedługo więcej info na ten temat…)
https://zrzutka.pl/ba9dyn
ALBO
09 2490 0005 0000 4000 3938 8281
Paypal:
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

facebook
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „PLANOWANIE GŁOWICY JAK TO ZROBIĆ SAMEMU TANIO I SKUTECZNIE, BADANIE MIKROSKOPEM NEUTRONOWYM.

  1. Echm muszę się wtrącić za pokazywanie pięknej fachowcowej sztuki planowania głowic 😆😅 przecież ten filmik narusza setki jeśli nie tysiące patentów i odbiera robotę " planistowaczom " przez to będzie wysyp Januszy planowaczów głowic. 😆😅 Tylkom martwi mnie że profesor nie planował tej głowicy na mokro jak sztuka nakazuje przez co rysy wydatniejsze.

  2. Cześć czy uważasz że za każdym razem trzeba planować głowice? Miesza się olej z płynem prez uszczelkę pod głowicą czy jeśli spr. ją liniałem głowice i jest prosta jest sens oddawać ja na obróbkę?

  3. Jeden podstawowy błąd podczas tej obróbki.Głowics nie była chłodzona i to może choć nie musi mieć wpływu na dalszą eksploatację.Ale to pewnie drobny błąd początkującego😂

  4. Witam. Mam pytanie. Czy na wyłączonym silniku jeden z zaworów zawsze jest otwarty? Kiedy dmucham przez intercooler powietrza wychodzi nad wtryskem. To znaczy że zawór wpuszcza powietrza. Wiem że uszczelka nad wtryskem jest nieszczelna, ale czy zawór dmuchając rurę intercooler, może wypuszczać powietrza?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!