Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Samodzielny montaż metalowej osłony silnika! #101_NaprawOglądaj “101 Napraw” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/101-napraw-odcinki,3804/odcinek-8,S07E08,115199
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Grzegorz Duda to mechanik z doświadczeniem zdobywanym w ekstremalnych warunkach – podczas przygotowywania aut do sportu wyczynowego. Swoją wiedzą chętnie dzieli się z widzami, zdradzając sposoby na pomysłowe modyfikacje i doradzając, jak likwidować często występujące usterki – z wieloma z nich można się uporać bez kosztownych i czasochłonnych wizyt u specjalistów! Prowadzący w przystępny i obrazowy sposób demonstruje proste i nieco bardziej skomplikowane naprawy, inspirując oglądających do zainteresowania się mechaniką i lepszego rozumienia, jak działa samochód, nie zapominając o kwestiach bezpieczeństwa.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

36 komentarzy do „Samodzielny montaż metalowej osłony silnika! #101_Napraw

  1. Super osłona, w mojej CRV sprawdza się znakomicie, mimo że nie jeżdżę w terenie to silnik od spodu jest bezpieczny przed kamieniami, błotem, śniegiem czy jakimś przytarciem o coś wystającego z ziemi

  2. Powiecie, że się nie znam ale jaki sens ma metalowa osłona skoro i tak jest cienka? To chroni głównie przed kamyczkami tak samo jak plastikowa więc po co płacić 500zł za metalową skoro plastikowa zaczyna się od ok 60 zł? 😛 Na dodatek metalowa na bank będzie dudnić.

  3. Takich osłon szukajcie na allegro. Śruby nie zapieką się jeżeli posmarujecie je przed montażem smarem ceramicznym. W niektórych pojazdach osłony te montowane w otworach wykonanych przez podłużnicę na wylot co zdecydowanie wydłuża montaż bez użycia tzw. szybkich kluczy(płaskich z grzechotką). Takie klucze kosztują od 200 do 600 zł za komplet w zależności od producenta i sposobu zmiany kierunku obrotu śruby. Zastosowanie podkładek zabezpieczających przed rozkręcaniem się połączenia śrubowego jest wręcz niezbędne by nie trzeba było dokręcać śrub po każdej przejażdżce podczas której występowały drgania.

  4. jak widze ta wielka dziure w nowej plycie w miejscu uskoku plaszczyzn tworząca piekna półkę dla zaczepiania przeszkód…. i jak ta półką z balchy 2mm zaczepimy nie wiem np. o krawężnik to mamy wyrwana nie tylko plytę ale zderzak, uszkodzone sanki i miska też wtedy oberwie…. tyle da nam ta plyta STALOWA 2mm 🙂 chyba jednak lepiej nie miec otworów do spustu oleju i wymiany filtra niż robić COŚ TAKIEGO!

  5. Orginalne plastykowe oslony posiadają wygłuszenia w postaci gąbek z takimi ala trójkątnymi profilami pochłaniające fale akustyczne, metalowe takich nie mają, wiec wypadałoby takie gabki nakleić aby nieco wytłumić pracę silnika.

  6. Wszystko pięknie, tylko jakakolwiek płyta o grubości poniżej 6mm nie przeniesie żadnych obciążeń tylko się wygnie na pierwszej przeszkodzie i uszkodzi miskę olejową, wiec nie ma znaczenia czy osłona jest z tworzywa czy z 2mm blachy bo ani jedno ani drugie nie będzie działać

  7. Za niedługo będę robił samemu taką płytę do mojej terenówki ( z oryginalnej niewiele już zostało 🙂 ) ….. dobry pomysł z tym otworem pod korkiem spustowym oleju ,napewno zrobię tak u siebie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!