Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Serwis Polowy u NAUSZKA – Wymieniamy rozrząd i pompę wody w Audi A4 B5Sklep z częściami samochodowymi : www.autogama.com.pl

Witajcie moi drodzy w kolejnym odcinku z serii: Serwis Polowy u NAUSZKA. W dzisiejszym odcinku wymienimy rozrząd oraz pompę wody w Audi A4 B5.

Jeśli ta seria wam się podoba to koniecznie zostawicie łapkę w górę a także zasubskrybujcie nasz kanał.

UWAGA: Nie należy naśladować napraw wykonywanych w tym filmie !

KONTAKT/WSPÓŁPRACA : mateuszkontakt@onet.pl
FANPAGE ► https://www.facebook.com/Nauszek-448739295508126

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

24 komentarze do „Serwis Polowy u NAUSZKA – Wymieniamy rozrząd i pompę wody w Audi A4 B5

  1. Szacunek młody człowieku szacunek taka robota w polu Ale pasek napina się według cechy pewnie o tym wiesz ale szkoda że tego nie powiedziałeś Pozdrawiam

  2. Jak mnie w chuju strzyka gdy słyszę ''Jeśli tego nie robiliście to nie bierzcie się za to" Jest masa tutoriali na YT wystarczy dobrze obejrzeć wysłuchać doczytać co nie co i tyle. Przy naprawie uważać na wszystko i nie ma opcji że coś pójdzie nie tak. Nie wiem mamy 21 wiek a ludzie myślą że wiedze o naprawie samochodów nadal przenosi się z ojca na syna itd.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!