Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szybki Serwis Uliczny! Montaż Paska… i…. Pali i Gaśnie (Mercedes W140)* * * * * – R O Z W I Ń * * * O P I S – * * * * *

Nasza Grupa MOTO MGR
https://www.facebook.com/groups/559522524533962/
Zajrzyj na mój drugi kanał: Retro Sprzęt-Amiga/Commodore/Atari i wiele innych
https://www.youtube.com/channel/UCxK-vUOoaaqqLwqIOKW3D0A
Zajrzyj na mój trzeci kanał, Vlogi i różne tematy: https://www.youtube.com/channel/UCqi4CUx4a1qG9jLGexXKI2Q

Współpraca: elvis1964@wp.pl

Wspieranie Kanału/Napiwek:
https://www.paypal.me/MGRAmigaFanClub

Film ten jak i każdy pozostały na tym kanale jest WYŁACZNIE w Celach Rozrywkowych/Hobbistycznych, MGR nie ponosi Odpowiedzialności za ewentualne naśladowanie przedstawianych “napraw” lub też modyfikacji wykonywanych przez Oglądających!
(Art. 286. § 1)

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

22 komentarze do „Szybki Serwis Uliczny! Montaż Paska… i…. Pali i Gaśnie (Mercedes W140)

  1. Nie wyciągaj alternatora.On nie ma z tym nic wspólnego.Na przyszłość jak chcesz sprawdzic alternator to odpal i zmierz napięcie na Aku czy nie ma zbyt niskiego ładowania.

  2. Niestety MGR ale uczysz się praktycznie a trzeba też teorii z mechaniki łyknąć. Ja już ci polecałem książki " So wirds gemacht" ,teoria i praktyka idą zawsze w parze.

  3. mgr jestem tfojim fanem lubie tfoje filmy jestem wielkim fanem mercedesa i passata bmw❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  4. Dobrze że wyleczyłem się używanych samochodów lata temu teraz tylko salon i po pięciu latach sprzedaż i kupno następnej nówki,w moim przypadku zawsze wybieram audi gdyż po 5 latach cena sprzedaży używki nie spada drastycznie i nie muszę sporo dokładać do nowego zakupu.

  5. Jak chcesz sprawdzić alternator to badaj napięcie na odpalonym aucie. Powinno być koło 14 volt lub ciut więcej. Alternator nawet jeśli byłby uwalony nie ma nic do gasniecia auta.

  6. MGR nie poddawaj sie , do wesela sie zagoi hyhy Stachu potrzebuje moze jeszcze troche uwagi i wkladow finansowych ale za to bedzie ci sluzyl na lata

  7. MGR a te dziwne szumy podczas pracy najprawdopodobniej gdzieś się łożysko posypało gdy paskoowski pasek się rozdupcył co do alternatora to jest mało prawdopodobne że go rozdupcyło pozdro dla wszystkich druciarzy 😆👽👽👽👽

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!