Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

STR#144: 250 000 km Oplem Omegą B FL 2.5 TD 130 5MT – z pewnych względów nie mogę krytykowaćWitam Państwa, dzisiaj prezentuję Omegę należącą do mojego teścia i muszę powiedzieć, że to jest całkiem przyzwoity samochód.😀
Zapraszam do oglądania i pozdrawiam radgas.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „STR#144: 250 000 km Oplem Omegą B FL 2.5 TD 130 5MT – z pewnych względów nie mogę krytykować

  1. Zadbana Omega. Wczoraj po raz drugi od zakupu (3 lata temu) Vectry B 2.6 V6 CDX zrobiłem "większą trasę" (łącznie około 150km). Oszczędzam kilometry do około 1000 rocznie ze względu na niewielki przebieg i stan zachowania. Udało się tak jakoś trafić, że przez około 20-30 kilometrów w stronę Wągrowca jechała za mną ładnie utrzymana Omega B FL z 2.5 Diesel 🙂

  2. Zacne auto,bez tabletów,dziwnych dotykowych paneli,i wszechobecnych we współczesnych autach plastików.No i z konkretnym silnikiem a nie jakimś "motorkiem od kosiarki". Elektroniki tyle ile trzeba i ani grama więcej,za to maksimum mechaniki.Taką motoryzację lubię 👍 Niech omega nie daje się rudej i niech służy szanownemu teściowi jak najdłużej !!! Super test !!!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!