Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Szulburgring Test Kompresora BMW E39 i Panewki w BMW E65 część 2 Wazzup :)A dziś część 2 wyprawy na Szulburgring z Bmw E39 i E65 Czy kompresor nie odpadnie ? Czy stukająca panewka nie wyrwie korby bokiem ? Miłego oglądania Pozdrowionka 🙂

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Szulburgring Test Kompresora BMW E39 i Panewki w BMW E65 część 2 Wazzup :)

  1. Szczerze to taka żenada 100% ale wpłacajcie donejty za bzdury i brak koncepcji na przyszlosc … Koles na sile pcha glupote a smieszne to przestaje byc. Zeby nie bylo lubialem ogladac ale kanal odsubskrybowalem i wam to polecam – idzcie na zewnatrz i sami cos ogarnijcie, przeciez gorsi nie jestescie a nawet lepsi 🙂 pozdo

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!