Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Szkoła Druciarstwa Android do Bmw e60 ? i Paczki od Widzów Wazzup :)Dziś lukamy wtyczki w bmw pod androida i otwieramy paczki 🙂
Tu sprawdzisz autko https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?utm_source=infl&a=Wazzup&b=596ea163&voucher=Wazzup

Gadżety Staśka 😀 https://wazzupek.pl/
Reklama pisz 🙂 wazzup@vip.onet.pl
Fanpage https://www.facebook.com/wazzupek/
https://www.instagram.com/wazzup_yt/

Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wykonane przez przeglądającego w wyniku informacji zawartych w tym filmie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

46 komentarzy do „Szkoła Druciarstwa Android do Bmw e60 ? i Paczki od Widzów Wazzup :)

  1. warto warto zakłądaj majster ! miałem w swojej e60. Działą i android i główny komputer BMW przełączasz się między tym przuciskiem MENU. Dzwięk jest z auxa i tak bedziesz musial demontować klimatyzacje zeby podpiąć kostki z androida pod radio pod klimatyzacją oraz zrobic uziemienie na śrubie.

  2. Tylko i wyłącznie z matowym wyświetlaczem wszystkie inne odbijają wnętrze auta i nic nie widać a w słońcu to już porażka TYLKO MATOWY EKRAN MAJSTER !!!

  3. Ja miałem taki android za 300 zł w pasacie totalna klapa android 4.0 stary klawiatura nie łapie wszystkich klawiszy mało ustawień no po prostu szajs możesz poszukać androida od alpine to koszt kilku tysięcy koło 3 lub więcej ale to już są porządne radia tylko nie wiem czy do bmw robią

  4. Mam androida w E60 zakładałem sam , kupiłem za stosunkowo niska cena bo tylko 800 zł , Podpięcie banalnie proste i jak dotąd jestem zadowolony.

  5. Majstrze drogi, mam akurat radyjko android 10 i powiem że to genialne urządzenie. Swoje kosztowało bo ponad 2k bo było dedykowane do mojego auta. Na tą chwilę procesor px6 i 4gb ram przy HD wyświetlaczu pozwala na płynne działanie wszystkiego. Nie zamula, nie wywala nic z pamięci. Można podpiąć dwa urządzenia USB z tylu, aux, ma swc czyli sterowanie z kierownicy bez specjalnych przejściówek (bo to dedykowane radio), gps jest dodawany w module więc nie problem, chociaż można przejściówką zrobić jeśli się ma antenę z gps w aucie. Ogólnie bardzo polecam takie radio ale to nie może być tanie radyjko za 500zł.

  6. Mogę podpowiedzieć z kodowaniem jak coś 😄 ogólnie jeśli ten android wymaga AUX a obecnie nie masz gniazda to żeby to wszystko działało też pewnie bedzie trzeba to kodować

  7. Dobrze że to nie auto Kundzi bo Majster zamieszkał by w garażu I zbierał na nową deskę rozdzielczą A to tylko sekunda gdy się omsknie śrubokręt A roboty było by na tydzień hehe. Paranormalne zjawiska w garażu Majstra

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!