Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

wymiana pompki spryskiwaczy peugeot 206At 100% CAR PARTS we upload video that help you do it yourself and save some money in the process!

play responsibly 18+ https://www.awin1.com/awclick.php?mid=3069&id=255401

play responsibly 18+ https://www.awin1.com/awclick.php?mid=3140&id=255401

play responsibly 18+ https://www.awin1.com/awclick.php?mid=3141&id=255401

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „wymiana pompki spryskiwaczy peugeot 206

  1. Hallo
    u mnie w peugeot 206 ten zbiorniczek ma podluzna rurke i na polowie jest lonczona ze zbiorniczkien jakby wciskana i jak do pelna naleje na tym tak zwanym zgrzewie tej podluznej rury cieknie chyba tez jesz uszczelka gumowa moze ktos mi pomuc czemu to cieknie

  2. Wychodzi na to, że najpierw trzeba wywalić zderzak i pewnie nadkole – przydałoby się chociaż słowo komentarza, czy da się to zrobić od dołu samochodu i co koniecznie trzeba zdemontować do tej roboty.

    A te gluty ze zbiorniczka to jakiś szlam, uszczelnienia, czy np. rozmokła chusteczka higieniczna, czy co? Jak to jest uszczelnione? Pytam o szczegóły bo też mnie czeka wymiana pompki.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!