Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test peugeot 307 cc 2.0 benzynaTest samochodu Peugeot 307 CC 2.0
więcej na blogu www.StrefaKulturalnejJazdy.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

6 komentarzy do „Test peugeot 307 cc 2.0 benzyna

  1. Z tego co się orientuje to w przedliftach były 2.0 dokładnie o mocy 136 KM. w poliftach po 2005 były już 2.0 140KM. Sam mam taki w hatchabcku ( przedlift ) i jeździ się nim bardzo przyjemnie, generalnie on nieźle zapier….

  2. Ostro musisz to auto cisnąć skoro masz takie spalanie. Owszem, zanim się silnik rozgrzeje to może mieć spalanie powyżej 10l, ale w trasie średnio osiągam 6,5l

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!