Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Test Peugeota 3008Samochód naszpikowany elektronicznymi gadżetami. Udało mi sie go przetestować w okolicach Sierpca, na pięknej mazowieckiej wsi.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

40 komentarzy do „Test Peugeota 3008

  1. Najlepiej to sobie wynająć takie auto np na wakacjach i przekonać się jakie jest. Na tym video wygląda na dosyć okazały samochód jednak na żywo wydaje się mniej szeroki

  2. Widać przyzwyczajenia telewizyjne gdzie liczyła sie kazda minuta antenowa. Tu można wolniej spokojniej i ma Pan tyle doświadczenia i backgroundu motorsportu, ze az przydało by sie aby powiedział Pan tak od siebie bez tego blichtru i mniej prezentacji modelu a wiecej szczerych obserwacji.

  3. Jechałem tym autem i uważam że ten 1.6 thp to nie jest wcale elastyczny… To za słaby silnik dla tego auta… niestety nie jechałem 2.0 hdi tym 180 koni bo to pewnie jest płynna jazda
    .. A i tak brak mocniejszej jednostki… dla przyjemności w tak dużym aucie potrzeba ponad 200 ps i około 450 nm

  4. Potrzebuje podsumowania bo koniec taki nijaki. Muzyka za glosna! Wiecej o silnikach i spalaniu winno byc. Samochod bardzo mi sie spodobal, a Pana prezentacja sklania.mnie do zakupu tegoż pojazdu i tu przydalaby mi sie Pana analiza dot silnikow i spalania. Poj. baku paliwa tez bylaby informacją pożądaną. Podumowanie na koniec wskazane:-) Ogolnie fajnie i zycze powodzenia! Szczęść Boże !

  5. sztuczne. widać że dostał kase żeby chwalić to auto. żadnej konkretnej i obiektywnej oceny auta nie powiedział. tylko zachwala funkcje jakby miał się spuścić zaraz, a nie testuje obiektywnie. nic od siebie, tylko zwykła reklama… żal jak dla mnie

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!