Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota Auris 1.6 132KM 2018r 25 tys. km przebiegu, Auta Pułapka? Sprawdzenie Samochodu Przed KupnemW serii Okiem Eksperta pokażemy Wam z jakimi przypadkami spotykają się codziennie nasi Eksperci podczas sprawdzania samochodów przed kupnem dla naszych Klientów.

Bardzo różne samochody przesyłają do sprawdzenia nasi Klienci. Od nowych samochodów (z salonu) po oldtimery, od wartości 5 tys. zł po 500 tys. Dzisiaj samochód całkiem świeży i za niemałe pieniądze. Zapraszamy.

Ekspert Tomek z Rzeszowa ma dziś do sprawdzenia Toyotę Auris, prawie nową. Chcecie zobaczyć jak wypadła? Zapraszamy!

Więcej o usłudze znajdziecie tutaj:
https://www.motocontroler.com/
https://www.facebook.com/motocontroler/

Telefon: 12 31 30 200
Email: kontakt@motocontroler.com

Motocontroler to 250 ekspertów w 16 województwach.
My sprawdzimy auto, które chcesz kupić, a Ty dostaniesz raport “kupować, czy nie kupować”

Zobacz jak sprawdzamy samochody:
https://www.youtube.com/watch?v=jd308Z8dG5o

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

12 komentarzy do „Toyota Auris 1.6 132KM 2018r 25 tys. km przebiegu, Auta Pułapka? Sprawdzenie Samochodu Przed Kupnem

  1. Minus jest taki, że jak Ekspert nie ma się do czego przyczepić, to potem ciężko zbić z ceny. Sam miałem podobnie (akurat wybrałem do sprawdzania konkurencję). No ale już wolałem dopłacić i mieć święty spokój, niż szukać auta po handlarzach (gdzie zawsze było coś nie tak po głębszym sprawdzeniu).

Dodaj komentarz

Zadzwoń!