Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota C-HR – OliCars – przygotowanie do zdania auta do leasinguTym razem nieco inna usługa, o której już kilka razy pisaliśmy. Coraz bardziej popularne są wynajmy długoterminowe aut, gdzie po roku, dwóch lub trzech latach użytkowania takowe auto zwracane jest to wynajmującego czy leasingu. Przy zwrocie takiego auta oceniany jest jego stan wizualny, na tej podstawie ustalane są ew. dopłaty.
Nasi stali klienci korzystają z opcji “przygotowania auta do zdania”, minimalizując tym wspomniane koszty dopłat.
Zobaczcie sami, czy ta Toyota nie wygląda “salonowo” ?

Zainteresowanych takimi usługami zapraszamy do kontaktu:

OliCars Auto Detailing
Legnica ul. Kawaleryjska 6
507 980 808 | www.olicars.pl
____________________________
➡️ powłoki ceramiczne
➡️ folie ochronne
➡️ przyciemnianie szyb
➡️ detailing wnętrz
➡️ konserwacja i naprawa skór

#OliCars #twojeautonaszapasja #detailing #pielegnacjaaut #polerowanielakieru #powlokiceramiczne #zabezpieczenielakieru #foliaochronna #Legnica #Lubin #Polkowice #Złotoryja #Jawor #Wrocław #Bolesławiec

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!