Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Toyota nie wytrzymała! Ma to nowa Corolla (techniczna część testu)Co takiego ma nowa Toyota Corolla? Zapraszamy na test.

Spis treści:
0:12 – widoczność
1:28 – ujęcia nocne, ekrany
10:12 – aktywny tempomat
10:54 – wymiary bagażnika

Zobacz także:

– TEST, część główna: https://www.autocentrum.pl/filmy/wideotesty/toyota-corolla-wygralem-180-konna-hybryde-w-teleturnieju/

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/toyota-corolla-2-0-hybrid-dynamic-force-180-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/toyota-corolla-2-0-hybrid-dynamic-force-180-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o modelu Toyota Corolla: https://www.autocentrum.pl/toyota/corolla/xii/

– Film z testem używanej Corolli pojawi się jeszcze w tym tygodniu na kanale Zachar OFF – zasubskrybuj kanał i włącz powiadomienia, aby nie ominęła Cię premiera: http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: https://www.instagram.com/autocentrum.pl/

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/testy-opinie/
https://www.autocentrum.pl/usterki/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/
https://www.autocentrum.pl/auta/szukaj/krok-1/ (nowa wyszukiwarka samochodów nowych)

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Miasta i Gminy w Skawinie za udostępnienie Parku Miejskiego do nagrań.

#AutoCentrum #Toyota #Corolla #HybridDynamicForce

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

23 komentarze do „Toyota nie wytrzymała! Ma to nowa Corolla (techniczna część testu)

  1. Ciekawy test techniczny. Jak można w HUD wyświetlać nawigację z Android Auto? U siebie nie widzę żadnych opcji co ma być wyświetlane HUD 🤔😒Dziękuję za wskazówki.

  2. Wyswietlacz 3D a navigacja lata 90' szok. Niech popracują nad tym ze kamera czyta znaki drogowe a nie jest połaczona z navigacją TOYOTA ma jeszcze dużo do zrobienia.

  3. Są te ostrzeżenia w lusterkach z radaru przy cofaniu w mojej Maździe 2 Skypassion z 2017 roku 🙂 dokładnie tak samo wydaje sygnał dźwiękowy jak i miga w lusterkach. Pozdrawiam.

  4. Wcześniej w waszych testach było więcej praktycznych rzeczy. Po za tym RAV4 ominięto pod tym względem. Wszystkie testy pod jedno kopyto. A kiedyś było inaczej i za to mega fajnie się oglądało …

  5. Widzę że Zachar jest przyzwyczajony do nowinek i innych pierduł typu jakieś tam podświetlenie ambientowe, dla mnie auto ma jeździć i być wygodne, a te wszystkie świecidełka tylko mnie denerwują.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!