Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

TOYOTA SUPRA IV 2JZ-GE + TURBO | P jak ProjektCześć
Na koniec starego roku mamy dla Was prawdziwą petardę. Legendarna Toyota Supra która w rekach Patrycjusza z PMC Tapicernia odzyskała należny jej blask i dodatkowa zyskała parę KM. pPrzy okazji jest jedna z ładniejszych białych dam w Polsce północnej.

Pamiętajcie o naszej “apce” AUTOHOLICY – znajdziesz tam wszystkie odcinki, newsy z kanału, giełdę oraz sklep z gadżetami www.Stickars.pl

Dziękujemy naszym partnerom za wsparcie kanału:

Bracia Postepscy
https://www.facebook.com/braciapostepcy/

AudioManuFaktura.pl
https://www.facebook.com/audiomanufak

PMC Tapicernia
https://www.facebook.com/PMC-Tapicern

Mapet Tuning
https://www.facebook.com/mapetTUNING/

SklepOpon.pl
https://www.facebook.com/sklepoponpl/

FMIC
https://www.facebook.com/FMICPL/

Coobcio Garage
https://www.facebook.com/coobcio/

Prodig Tech – Polski producent mierników lakieru
https://www.prodig-tech.pl/

#supra #turbo #pjakprojekt

_____________________________________________
Montaż i realizacja: http://www.yourstorystudio.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

39 komentarzy do „TOYOTA SUPRA IV 2JZ-GE + TURBO | P jak Projekt

  1. Supra – rewelacja, w oryginale z drobnymi smaczkami. Jak widać można samemu złożyć taki samochód mając trochę kasy i dużo chęci.
    Wewnątrz wyglada jak 1000000$ – widać pracę profesjonalisty.

  2. Jak blok miałeś na wierzchu było na wiercić kanały olejowe i miałbyś blok z natryskami jak gte niczym się nie różniący już dużo osób to robi sam kupuje bloki GE i przerabiam na gte natryski po 100zl sztuka przeróbka bloku 800 korba tłok z gte i masz dół znoszący 800nm ++wyżej już łamią się podpory wału

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!