Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Używana Toyota C-HR, czyli jak bardzo cenimy sobie niepraktyczne autaJest niewielka, ciasna w środku, mocno obudowana blachą. Jednocześnie skrywa mnóstwo fascynujących detali, smaczków. Bardzo dobrze trzyma cenę. Ma napęd hybrydowy. Pasuje i starym i młodym. Miłego odbioru!

muzyka: NITOA @nitoaband

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Używana Toyota C-HR, czyli jak bardzo cenimy sobie niepraktyczne auta

  1. Jeżdżę taka sama tylko 2018.
    W mieście mega wygodne, na trasie trochę wyje, ale tylko przy przyspieszaniu. Audio beznadziejne, po wykupie będę wymieniał

  2. Panie Adasiu, czy taka hybryda nadawałaby się do holowania przyczep lekkich w ruchu miejskim? Chodzi mi głownie o spalanie i żywotność skrzyni biegów

  3. jakby tak ktos w koncu zrobil taki wynalazek jak technologia japonska i design niejaponski to kupie… jak 3/4 wszystkich ich samochodow sa brzydkie wrecz obrzydliwe, beznadziejnie niewygodne, wycudowane bez sensu wszedzie gdzie mogli cos popsuc to popsuli … ale co zrobic… to dziadostwo sie nie psuje…

  4. Wszystko fajnie, tylko tryb B (jak brake) nie jest do odzyskiwania energii, a do hamowania silnikiem (również benzynowym) przy stromych zjazdach. Działa mniej więcej tak jak redukcja biegu w konwencjonalnym napędzie. Nie należy go używać podczas normalnej jazdy, bo wtedy napęd hybrydowy nie działa efektywnie, o czym można przeczytać w instrukcji.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!