Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Warszawa – Szczecin. Trasa zimowa – VLOG 22 | EV REPAIR#Tesla #TeslaModelS

Ostatnio powtórzyliśmy trasę jaką wykonywaliśmy latem czyli Warszawa -Szczecin, ale tym razem w zimowych warunkach. Czy Tesla zda test? Zobaczcie sami!

Jeśli cenisz sobie wygodę zarezerwuj wizytę na evrepair.pl.

Warsztat: https://www.evrepair.pl/

IG: https://www.instagram.com/evrepairgarage

FB: https://www.facebook.com/evrepairgarage

TIK TOK: ttps://vm.tiktok.com/ZMRSXTkNQ/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Warszawa – Szczecin. Trasa zimowa – VLOG 22 | EV REPAIR

  1. Też mam zamiar przejechać tą trasę i mam nadzieję że Greenway zadziała. Ten kolor budynku UM jest historyczny. Odtworzono go parę lat temu z wielkim pietyzmem i nie jest on przypadkowy. Po pewnym czasie zaczyna się podobać 😉

  2. ładowarki 50kW to jest śmiech na trasie, w dodatku jeszcze realnie dająca 33kW, 100kW to jest absolutne minimum (realnie dajace 80-90kW) wtedy 20 min postoj jest ok a nie godzina :/

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!